GOOD LIFE – функціональність та грайливість

Досвід у створенні комфортних просторів приватних будинків та бездоганний смак у поєднанні кольорів та декору - все це втілено у проекті GOOD LIFE від команди архітекторів BogdanovaBureau.

goodlife.jpg

Історія цього інтер’єру почалася із зустрічі – замовники звернулися до Ольги Богданової задля втілення їх мрії: створення затишного сімейного гніздечка для себе, своїх двох синів та маленької донечки, на яку вони і досі очікують.


Архітектори зробили перепланування приміщень, в результаті якого збереглись висота стелі та утворились додаткові функціональні зони. У вхідному приміщенні гостей зустрічає декоративна композиція у вигляді зграї хромованих птахів, які начебто щойно вилетіли із лісу, що оточує будинок. Ці крихітні створіння виготовлені за ескізами скульптора Олексія Золотарьова. Далі, у прольоті сходів, є ще один подібний на арт-інсталяцію елемент – світильник від дизайнера Василя Грубляка.


goodlife1.jpg

Для зручності на першому поверсі поряд зі входом з’явилась загальна гардеробна. А для речей господарки будинку була віддана ціла простора кімната площею у 32 кв. м, що раніше була спальнею для гостей. «Здається, це найбільший гардероб, який ми коли-небудь розробляли», - стверджує Ольга Богданова.


Особливу увагу архітектори приділили оформленню дитячих кімнат – починаючи від спально-ігрових зон і закінчуючи оригінальними ванними кімнатами, стіни яких прикрасили зображення, спеціально розроблені з брендом The O. На першому поверсі дизайнери перетворили одну з гостьових спален у дитячу для маленької дівчинки, на яку з нетерпінням чекали власники будинку. Поринувши у дитячі спогади про маленькі секрети та таємні ходи, команда створила невеликі приховані схованки та лазанки, що ведуть із цієї кімнати нагору. «Дизайн простору для дітей - це завжди одне з наших улюблених завдань, тому ми, як правило, приділяємо багато часу його рішенню», - розповідає Ольга.


goodlife3.jpg

Своє почуття стилю, смаку та вміння поєднати різні фактури та кольори команда втілила у рішенні зони вітальні, кухні та столової. Оскільки будинок знаходиться у лісі, архітектори використали оточуючі його природні кольори в інтер'єрі. В якості основних оздоблювальних матеріалів вони обрали натуральний шпон природного відтінку та білий мармур, завдяки якому вони виділили приміщення, що потребували більше світла. Архітектори також приділили увагу зручності та використанню площі з користю – так задня стінка гардеробної перетворилась на домашню бібліотеку та систему зберігання у вітальні. Величезний диван від Minotti став улюбленим місцем, де кожного вечора збирається вся родина.

goodlife4.jpg

Витончений та лаконічний кухонний гарнітур – сумісна розробка архітекторів з компанією Blanc, яку наразі виробник запустив у масове виробництво. Його шанувальниками стануть любителі мінімалізму, адже вся побутова техніка прихована за глухими фасадами, піднявши які, можна продовжити робочу зону на цілих 35 см.

На другому поверсі, окрім зручних та життєрадісних кімнат двох хлопчиків, дизайнери передбачили й головну спальню із власною ванною кімнатою, та невеликою шафою для чоловічого гардеробу, створеною на місці лоджії.


Здається, що архітектори передбачили все для втілення мрії господарів будинку. «Нашим останнім штрихом стало те, чого не вистачало для повного щастя – нещодавно ми завершили роботи на величезній літній терасі, що прилягає до будинку», - розказала головний архітектор. Тож, незабаром ми побачимо оновлену зйомку об’єкту.

Behance: https://www.behance.net/gallery/67398803/GOOD-LIFE

BogdanovaBureau: https://bogdanovabureau.com