Архітектори майстерні balbek bureau відвідали урочисту церемонію нагорождення в Парижі

Проект BURSA, архітектурної майстерні balbek bureau, переміг у 9-му щорічному міжнародному конкурсі IIDA Global Excellence Awards. Ця нагорода присуджується за неповторну оригінальність та майстерність у втіленні проектів пов’язаних з дизайном і архітектурою інтер’єрів. 

BMW Brand Store George V_IIDA_18-01-19_ Florian Leger_SHARE & DARE_ HD_ N¯-86.jpg

Знакова подія відбулася 19 січня в Парижі, в Le Brand Store BMW George V. Проекти оцінювали професіонали індустрії, в тому числі Деніз Черрі, лідер дизайн - індустрії з Сан Франциско, Йоханнес Лампела креативний директор Designworks LA групи компаній BMW, голова VDT Джо Лоутон. “Проекти-переможці Global Excellence Awards 2018 відзначаються вишуканістю та інноваційним виконанням, вони є справжнім взірцем для світової спільноти дизайнерів,” - зазначив Лампела від імені журі. 

BMW Brand Store George V_IIDA_18-01-19_ Florian Leger_SHARE & DARE_ HD_ N¯-88.jpg

“Цими нагородами ми хочемо відсвяткувати, довести і закріпити той факт, що надзвичайний дизайн можна знайти у будь-якому куточку світу,” - відзначає виконавча віце-президент і СЕО IIDA Шеріл С. Дьорст. “Проекти, що перемогли цього року, демонструють вплив світового дизайну на кожного з нас: на офісних працівників, студентів, відвідувачів ресторанів, пацієнтів лікарень, та багатьох інших.”

Ознайомитись детальніше з проектом BURSA можна на сайті майстерні balbek bureau.

Slava Balbek