Шаурма бар ZVD для поціновувачів американського стилю, поп та хіп-хор культури

Новий дизайн-проект цілодовобового закладу від balbek bureau з потужним візуальним образом Нью-Йорку 80-их років. ZVD - це місце зустрічі однодумців, прихильників американської культури та образу життя.

1.jpg

Заклад затишний, з яскравим дизайном, багатий різноманітними фотозонами та елементами декору, що привезли спеціально задля проекту з Америки. Формат роботи 24/7 відповідає потребам сучасних гостей та підходить для проведення різноманітних заходів.

2.jpg

Архітектори проекту надали перевагу текстурам та оздобленню з натуральних матеріалів: дерева, металу, шкіри. А природні кольори - ухра, коричневий, умбра та мідний - стали основною палітрою. «Піщані відтінки відкривають більше простору протягом дня і краще передають відображення неонових вогнів вночі», - пояснюють Слава Балбек та Анастасія Мірзоян.

Ресторан розділений на три зали, кожна з яких має власну тематику та варіанти посадки. У той час як перша і друга зали світлі та відкриті, третя - виконана у темних тонах і добре підходить для вечорів з більш приватною атмосферою.

6.jpg
7.jpg
11.jpg

Найбільш незвичними елементами декору є вінтажні сушильні машини, де в барабанах обертаються 26 тисяч сувенірних доларових банкнот. Ще одним неординарним дизайнерським рішенням було встановити торгові автомати Mars і Pepsi, що приховують двері, котрі ведуть до туалетних кімнат.

4.jpg
Screen Shot 2019-01-26 at 23.44.41.png

Ознайомитися з проектом детальніше можна на сайті архітектурної майстерні balbek bureau.

Slava Balbek