Новий офіс компанії Grammarly з підвісним мостом, кімнатами для сну та вогнищем

На останньому поверсі бізнес центру Гулівер відкрився новий офіс компанії Grammarly у місті Київ. Проект було реалізовано командою balbek bureau

Grammarly розробила сервіс на основі штучного інтелекту, який покращує спілкування між людьми англійською мовою, забезпечуючи його зрозумілість та ефективність. 

DSC05815-HDR!-min.jpg

Для Grammarly архітектори balbek bureau створили офіс з конференц-залою на 150 осіб, звукоізольованими кімнатами для зустрічей, численними зонами для відпочинку та місткою їдальнею. Компанія оперує великими обсягами даних, тому технологіям комунікацій було приділено особливу увагу.

1111.jpg
2222.jpg
4444.jpg
666.jpg
7777.jpg

Офіс займає двохрівневий простір на 14 поверсі. Зонування відцентроване від конференц-зали, біля вікон розташовані робочі зони та кімнати для переговорів. По периметру офіса зведено підвісний міст, що символізує єдність між українським та американськими офісами компанії. На зведення мосту витратили 25 тонн металевих конструкцій. Він не має жодної опори і поєднує собою всі простори приміщення. 

9987.jpg

 В дизайні інтер'єру використали природні кольори та текстури, забезпечили максимальну проникність денного світла, обладнали кімнати для відпочику. Основними паттернами були обрані дерево, зелень та камінь. Лаунж-зона на другому рівні обладнана відкритим еко-вогнищем, що працює за рахунок парогенератора.

43534.jpg
DSC06229-HDR-Pano!-1.jpg
7777к.jpg

 Цього року компанія Grammarly потрапила до престижного списку найінноваційніших компаній світу у галузі штучного інтелекту за версією Fast Company. 

453446.jpg

Більш детально з дизайн-проектом Grammarly можна ознайомитись на сайті архітектурної майстерні balbek bureau.

Slava Balbek