Пивний ресторан нового формату “FOODOO” на Лівому Березі Києва в районі ПОХ

Проект був реалізований командою balbek bureau у сучасному мінімалістичному стилі протягом 100 днів. 

Foodoo.jpg

У спальному районі Києва відкрився сучасний пивний дайнер Foodoo. На 130 квадратних метрах було розміщено кухню, їдальню та залу для очікування замовлення з собою.

f (20).jpg

Перед командою архітекторів полягла задача у стислі терміни розробити сучасний інтер’єр для 54 відвідувачів на невеликій площі. Основним кольором було обрано зелений - брендовий колір закладу. В оформленні використано мінімалістичний декор та монохромні відтінки. 

Foodoo2.jpg

Стики стін, стелі та підлоги здійснені у такий спосіб, щоб візуально зробити простір вищим, розмити його кордони. Між стелею та стінами прокладено алюмінієвий профіль, що створює ледь помітну тінь, піднімаючи верхню межу приміщення. Підлога ж виконана з мармолеуму, затишною дугою вона підіймається на стіну, виконуючи функцію плінтуса. 

Foodoo3.jpg

В інтер’єрі використані мінімалістичні меблі українського виробника proprofurniture

Зону тейк-евей оснащено підвісними металевими столиками та вбудованими у стіну циліндричними стільцями, виконаними з натуральної шкіри.

f (16).jpg

Обираючи символ закладу, архітектори зупинили свій вибір на образі космонавта. Фігуру висотою 2,5 метри створив для закладу художник та скульптор Кирил Гузенко. Космонавт зустрічає гостей на вході, створюючи інста-зону навколо себе. 

Для того, щоб тематично доповнити образ космонавта, команда архітекторів використала креслення радянської ракети-носія “Союз” в якості декору. В основній залі на піноматеріалі зображена карта ПОХа, на якій кожен відвідувач може відмітити свою домівку.

f (19).jpg

Додаткову залу прикрашають ноти музичних шедеврів різних часів та народів. Загалом декор приміщення стриманий, основна увага сфокусована на архітектурних рішеннях інтер’єру. 

Foodoo4.jpg

Спальні райони часто лишаються на узбіччі соціального життя. Втім, цей лаконічний та стильний проект повертає жителям ПОХа відчуття перебування у центрі сучасного мегаполісу. 

Матеріал balbek bureau

Фото Євгеній Авраменко