Український дизайн-десант на Dutch Design Week 2018

20-28 жовтня голландське місто Ейндховен традиційно стало мистецьким та креативним центром Європи. Саме в ці дні там відбувався культовий фестиваль - Тиждень Голландського Дизайну. Цього року його відвідали більше 350-ти тисяч гостей, які побували у понад 120 локаціях, де свої проекти показали близько 2 600 дизайнерів із різних країн світу.

prostirban.jpgДругий рік поспіль учасниками події стають і вітчизняні дизайнери – цього разу 17 талановитих українців відвідали місто та показали свої роботи на колективному стенді. Його організували куратори архітектор Ольга Богданова, культурний менеджер Олена Оранська, дизайнер Катерина Соколова та графічний дизайнер проекту Альона Соломадіна, обравши головною темою стенду Modern_ism. Як відомо, складні часи потребують нових ідей та нестандартних підходів і саме для цього  у нагоді став модерністський світогляд.

 
Андрій Хворостьянов - Кінетична композиція “КОЛОДЯЗЬ”

Андрій Хворостьянов - Кінетична композиція “КОЛОДЯЗЬ”

 
Євген Пукліч - Лампа із серії ContainAir

Євген Пукліч - Лампа із серії ContainAir

 
Іра Терех - Раковина з бетону “Либідь”

Іра Терех - Раковина з бетону “Либідь”Якщо вам цікаво дізнатися подробиці цього масштабного проекту, познайомитися з його учасниками, та на власні очі побачити їх об'єкти, а також почути враження та думки творчих українців з приводу участі у міжнародному івенті – рекомендуємо відвідати захід, присвячений участі нашої команди у Dutch Design Week 2018.

Презентація, що пройде за келихом шампанського, відбудеться 23-го листопада 2018 року о 18:00 у приміщенні платформи з розвитку та підтримки українського дизайну PROSTIR86, за адресою вул. Казимира Малевича, 86.

Спікери заходу Ольга Богданова, Катерина Соколова та креатори, чиї роботи увійшли до експозиції, розкажуть про:

- їх успіхи та досягнення на голландському івенті;

- важливість участі у міжнародних заходах;

- розвиток українського дизайну;

- поділяться своїми враженнями від арт-вечору, що відбувся у просторі The Dutch Datcha.Відвідування заходу безкоштовне, за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/sie7p7 

УВАГА! Кількість місць обмежена!Для запитань звертатись до керівника з комунікацій та PR 

e-mail: pr.prostir86@gmail.com

Тел.: 0508422613 Тата