Львів на нього чекав: паб «Молодо Зелено» від balbek bureau

Паб «Молодо Зелено» розташований у центрі Львова, в будинку, що в минулому був заводом газового обладнання. Дві великі зали на першому поверсі та, устелений бруківкою, закритий внутрішній дворик були інтегровані в дизайн пабу.

Щоб створити нетрадиційний простір, який більше пов'язаний з Октоберфестом, а не рестораном, автори проекту Олена Круглова, Анна Круглова та Слава Балбек вирішили максимально відкрити приміщення зовнішньому світу, візуально об'єднавши внутрішній двір з основним простором пабу. Архітектори прагнули втілити свою ідею пивного фестивалю в інтерєрі  у життя, щоб відвідувачі не відчували себе обмеженими в стінах типового закладу. 

В інтер'єрі використовуються плетені крісла та мозаїчні стільниці, декоративна зовнішня плитка, як облицювання барної стійки. Дві зали пабу обєднуються барною стійкою та двома лайтбоксами, які стали  центральними точками закладу.  

Друга зала приміщення призначена для розміщення більших груп гостей. Особливість простору — масивні столи виконані з натурального дуба, які, на думку авторів дизайн проекту, викликали б асоціацію з фестивалем пива. Під час проектування пабу, архітектори зберегли ті оригінальні архітектурні елементи, які допоможуть візуалізувати концепцію місця: у сучасному дизайні поєднали схожі за текстурами та кольорами елементи. Також, залишили оригінальну бруківку у внутрішньому дворику як характерну особливість і міцну основу для тераси; зберегли оригінальну червону цегляну кладку в інтер'єрі, підкреслюючи зв'язок приміщення із зовнішнім середовищем.

1 (4)-min.jpg
2 (5)-min.jpg
3 (2)-min.jpg
4 (1)-min.jpg
5-min.jpg
6-min.jpg
7-min.jpg
8-min.jpg